האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
טיולי ג'יפים בבולגריה

יום א'- מגיעים לסופיה. עוברים למלון בסופיה למשך לילה אחד.

 

   

יום ב'- ארוחת בוקר. מתחילים עם ג'יפים לבנסקו דרך מנזר רילה (מהמאה ה-10 לספירה). מנזר זה שומר על הרוח והשפה הבולגרית העתיקה, ורשום ברשימת יונסקו כמורשת עולמית.
לינה בעיירה בנסקו-אחת מההרים היפות ביותר האופייניות לבולגריה.
ממוקמת במרגלת ההר
PIRIN (המקום היחיד שבו פרחי האדלוויס גדלים).
זוהי ההתחלה של השטח המוגן הגדול ביותר בבולגריה, הכלול ברשימת יונסקו כמורשת עולמית.
לינה בבנסקו.

יום ג'- ארוחת בוקר.ביקור באתרים תיירותיים בבנסקו. התחלה בעיירת DOSPAT הממוקמת בלב הרי הרודפים הקסומים. אנו ניסע דרך הכפרים האתניים בשם: LESHTEN, KOVCHEVITZA
 ו-
SARNITZA, דרך הסכר של האגם DOSPAT כולו. נבקר במערת YAGODINA –אחת מהמערות היפות ביותר בבולגריה ובקניון TRIGRAD . לינה בעיירת ספא בשם DEVIN.

 

   

 

יום ד'- ארוחת בוקר. יציאה ל-PAMPOROVO דרך הכפר הססגוני SHIROKA LUKA-הממלכה של אורפאוס האגדי. לינה ב-PAMPOROVO.

יום ה'-ארוחת בוקר. יציאה לכיוון PLOVDIV-העיר השניה בגודלה בבולגריה, ממוקמת ציורי על גבעה.אנו נבקר במנזר BACHKOVO שנימצא בשנת 1083 לספירה, הוא התפאר באוסף מוזיאון עשיר ובסיפריה. גם כן ניראה את הטירה העתיקה ASSENOVA FORTRESS. לינה בעיר PLOVDIV.

 

     

 

יום ו'-ארוחת בוקר. סיור בעיר העתיקה של PLOVDIV. ביקור בתאטרון העתיק, האצטדיון הרומי ובטיילת הראשית, יוצאים לכפר הקטן של BOJENTSI, המכוסה  באגדות, דרך מעבר SHIPKA, חוצים את רכס הבלקנים, ההרים הארוכים ביותר בבולגריה, שבשמם קראו לחצי האי ''בלקן''.
אנו נבקר במוזיאון האתנוגרפי פארק
ETURA ובמנזר סוקולסקי.לינה ב-BOJENSTI.

יום ז'-ארוחת בוקר. יציאה לעיר הבירה הקודמת של בולגריה VELIKO TURNOVO -מיוחדת,יפה וציורית. שוכנת על שלושת הגבעות. סיור בעיר העתיקה ובמבצר המלך. מכאן נמשיך ל-LOVECH ול-PLEVEN. ביקור ב-1 הגדולים מ-33 המוזיאונים הפנורמיים בעולם-PLEVEN PANORAMA. חזרה מאוחרת ללינה בסופיה.

 

     

 

יום ח'-מחזירים את הג'יפים בסופיה ולאחר-מכן סיור ב-סופיה. זמן פנוי, בצוהריים נסיעה ל-VITOSHA-הר שמבקרים בו מספר פעמים רב ביותר, שהוא בעצם שמורת טבע משנת 1934. בערב הסעה במיניבוס לשדה התעופה לטיסה לתל-אביב.

 

 

חדשות ועדכונים